Výhodné půjčky nejen pro studenty

Využijte akční nabídky a půjčte si dnes zadarmo!

Nabízíme krátkodobé půjčky do 5000 Kč, které si vyřídíte pohodlně přes internet.

Nabídka rychlých půjček je nepřeberná a společnosti se předhánějí v tom, kdo naláká klienta na výhodnější podmínky. Půjčky bez dokládání příjmů a nahlížení do registrů uvítají zejména studenti. Výhodné půjčky nejen pro studenty nabízí třeba ClickCredit. Tuto půjčku vytvořila společnost  Home Credit zejména právě pro studenty, kteří si nemohou dovolit drahé půjčky. ClickCredit nabízí levné půjčky a pro studenty právě zdarma. Tyto výhodné půjčky nevyužívají jen studenti, ale i zaměstnanci nebo podnikatelé. O půjčku si můžete požádat i o víkendu. Vyplatit si ji můžete nechat na účet, poukázkou i přes terminál od Sazky.

Studentská půjčka bez ručeníVýhodné půjčky nejen studentům najdete také v AirBank. Půjčku můžete při řádném splácení mít za opravdu výhodných podmínek. AirBank nabízí velmi výhodné úrokové sazby pro věrné zákazníky a také odpuštění několika splátek. Výhodnost těchto půjček mohou posoudit nejen samotní studenti, ale všichni zaměstaní i důchodci, kteří půjčku na základě své žádosti dostanou. K získání půjčky u AirBank je potřeba platný doklad totožnosti, potvrzení o příjmu a výpis z účtu. Půjčit si můžete až 600 000 tisíc korun s úrokem 14.9%. Klienti, kteří mají v Airbank účet si mohou půjčit prostřednictvím internetového bankovnictví. Stačí se přihlásit a podat žádost. Půjčka je posouzena ihned.

Další nezávislé recenze a srovnání půjček najdete na Půjčko.cz. Tyto stránky nabízejí nezávislé recenze k jednotlivým půjčkám, zkušenosti zákazníků a mimo to zde najdete informace o podvodných půjčkách, poradnu i vzory smluv. Na půjčko .cz najdete výhodné půjčky nejen pro studenty, ale i pro ženy na mateřské nebo zaměstnance ve zkušební době. Poradí vám, kterou půjčku si vybrat, jak na konsolidaci či hypotéku nebo naopak jak se bránit či vyhnout exekuci.