Studentská půjčka na notebook

Využijte akční nabídky a půjčte si dnes zadarmo!

Nabízíme krátkodobé půjčky do 5000 Kč, které si vyřídíte pohodlně přes internet.

Jste studentem a máte mimořádné výdaje nebo potřebujete koupit vybavení do školy jako třeba nový notebook? Bez notebooku a internetu se v současné době neobejde žádný student. Pomůže vám studentská půjčka. Notebook si tak můžete koupit během pár minut. Studentská půjčka na notebook je do 50 000 kč.

Rychlá studentská půjčka – notebook si pořídíte během chvíle

Nebankovní společnosti nabízejí pro studenty rychlou půjčku až do výše 10 000 kč. Jaké má podmínky studentská půjčka? Notebook můžete mít za pár minut díky rychlému procesu schvalování. Podmínkou je mít vlastní studentský účet, věk nad 18 let, platný doklad totožnosti a většinou také e-mail a funkční telefon. Rychlá studentská půjčka má také mnoho výhod. Nemusíte dokládat příjmy, nepotřebujete ručitele nebo spolužadatele. Půjčit si můžete na cokoliv a v kteroukoliv denní či noční hodinu, pohodlně z domova. Pro získání půjčky nemusíte jezdit přes celé město na pobočku podepisovat smlouvu. Výhodně můžete půjčku získat pokud jste držiteli karty ISIC nebo si berete půjčku u vybrané společnosti poprvé.

Jak půjčku získám?

Studentskou půjčkou na notebook získáte tímto způsobem:

  • přejdu na stránky s půjčkou
  • vyplním online formulář
  • počkám na ověření telefonního čísla
  • zašlu verifikační poplatek 1 kč ze svého účtu
  • vyplatí mi peníze do 1 hodiny na účet
  • mohu si zajít koupit notebook či tablet nebo jiné pomůcky potřebné ke studiu

Pestrá nabídka půjček

Mohlo by se zdát, že jsou studenti pro banky nesolventními klienty z hlediska nedostatečných příjmů. Opak je však pravdou a nabídka finančních produktů pro studenty je celkem široká. Studentská půjčka vám nabídne dvě možnosti účelovou a neúčelovou půjčku. Studentská půjčka na notebook si můžete koupit i s touto účelovou půjčkou, musíte ale doložit, že jste peníze na něj opravdu použili. Navíc mnohé banky nabízejí možnost koupit si notebook ještě výhodněji. Musí to však být konkrétní značka a typ.

Banky nabízejí také neúčelové půjčky a kontokorenty. Neplatíte poplatky za vedení úvěrového účtu, ani za předčasné splacení půjčky. V případě, že máte u dané banky otevřené studentské konto, nemusíte dokládat své příjmy. Výhodou je, pokud máte stabilní příjem i v době studií. Při půjčce na dobu 6 let si nemusíte shánět ručitele či zajištění půjčky.

Důležité je si dávat pozor na kontokorent a kreditní kartu. I když se zdají výhodné, rozhodně to tak být nemusí. Banka vám může naoko nabídnout vyšší úvěr, ale bohužel s poplatkem nebo horší úrokovou sazbou. Úroková sazba se u běžné kreditní karty a kontokorentu pohybuje okolo 19%, v případě studentské půjčky je to okolo 12%. Kreditní karta je limitovaná na nižší částky do dvaceti tisíc korun.