Studentská půjčka home credit

Využijte akční nabídky a půjčte si dnes zadarmo!

Nabízíme krátkodobé půjčky do 5000 Kč, které si vyřídíte pohodlně přes internet.

Sháníte větší půjčku než 4 500 Kč a to rychle? Velmi dobrým pomocníkem pro vás může být studentská půjčka Home Credit.

Tato půjčka vám totiž nabídne až 150 000 Kč, navíc na cokoliv. Jedná se totiž o bezúčelovou studentskou půjčku. Půjčit si tak můžete částky mezi 10 000 a 150 000 Kč. Velmi důležitým aspektem půjčky home credit je také to, že její vyřízení je zcela zdarma!

Pokud tedy potřebujete půjčit vyšší částku než 4 500 Kč a máte možnost počkat na vyřízení půjčky několik dní, je tato půjčka poměrně vhodným řešením.

Stačí vyplnit formulář níže a pak jen čekat, než vás kontaktuje operátor s několika ověřujícími dotazy. Výhodou půjčky, o kterou můžete zažádat níže je i to, že ji v případě potřeby a změny vaší situace můžete do 1 měsíce zrušit.

Kolik studentská půjčka home credit stojí?

Úrok závisí na parametrech půjčky o kterou žádáte. Liší se například podle toho, na jak dlouho o půjčku žádáte, kolik peněz požadujete a dále jaké je zajištění půjčky – například jaké máte příjmy.

Každopádně lze říci, že RPSN u Home Credit půjčky se pohybuje již od 13,49%. Což je na rychlou půjčku, která je poskytnuta velkému procentu žadatelů opravdu slušná nabídka.

Home Credit také dělá různé akce, kdy za včasné splácení můžete dostat část úroku zpět. Je tedy výhodné si splátky opravdu hlídat a peníze posílat včas. Zlevníte si tak vaši půjčku.

Existuje alternativa k studentské půjčce home credit?

Pokud si chcete půjčit nižší částky, můžete si zažádat o studentskou půjčku online. Jedná se o SMS půjčku, která je vyřízena v rekordním čase a navíc schvaluje velmi slušnou část žádostí. Takto si lze půjčit maximálně 4 500 Kč.

Pokud si chcete půjčit větší částky, je k dispozici také airbank studentská půjčka. Záleží na vás, pro jakou se rozhodnete nebo jakou vám daná společnost schválí.

Co je k vyřízení Homecredit půjčky pro studenty potřeba

Pro to, aby bylo možné vaši půjčku vyřídit je nutné si připravit OP (občanský průkaz), dále pak potvrzení o výši vašeho příjmu – ale nebojte – Home Credit vyplácí půjčky jak zaměstnancům, tak osobám, které si vydělávají na živnostenský list, tedy osobám samostatně výdělečně činným. Mimo jiné poskytuje půjčky i pro důchodce. To pro případ, že byste na půjčku nedosáhli a chtěli požádat prarodiče, aby si půjčku pro vás vzali na sebe.

Studentská půjčka Home Credit ještě jako doprovodný dokument vyžaduje kopii kontaktního dokladu. To znamená, že v případě, že pro získání půjčky používáte občanský průkaz, pak byste měli přiložit jeho kopii.