Studentská půjčka do 5000

Využijte akční nabídky a půjčte si dnes zadarmo!

Nabízíme krátkodobé půjčky do 5000 Kč, které si vyřídíte pohodlně přes internet.

Posledních pár let jsou velkým hitem malé půjčky, kdy vám schází jen malá částka na pár dní, třeba do výplaty. Můžeme je nazvat studentská půjčka do 5000. Tato půjčka se pohybuje řádově od 500 kč do 5000 kč.

Půjčka je bezúčelová, můžete ji použít dle svých potřeb na bydlení, studium, skripta či na dovolenou nebo stravné. Vzhledem k tomu, že k žádosti je pouze potřeba občanský průkaz, vyhledávají tuto půjčku nejen studenti, ale také začínající podnikatelé a maminky na rodičovské dovolené. U půjček do 5000 kč nemusí dle zákona být uváděno RPSN a to se v mnoha případech u těchto půjček pohybuje ve výši i 700% a více. Toto je jedna z mála nevýhod této půjčky. Naopak velikou výhodou je rychlost, s jakou půjčku vyřídíte a obdržíte peníze. Trvá to opravdu pár minut, maximálně 1 hodinu.

Jaké má studentská půjčka do 5000 výhody a nevýhody?

Tato půjčka zvaná také jako mikropůjčka, sms půjčka či půjčka do výplaty má hned několik výhod:

 • peníze máte na účtě během hodiny
 • nedokládáte příjmy
 • není nahlíženo do registru dlužníků
 • hned víte, kolik musíte vrátit
 • pohodlné vyřízení z domova
 • studentská půjčka do výplaty nevyžaduje složité papírování
 • peníze do hodiny

Nevýhody má půjčka tyto:

 • vysoké RPSN
 • krátkodobá splatnost
 • prodloužení lze pouze oproti zaplacení poplatku
 • nepůjčí vám s exekucí
 • musíte mít vlastní bankovní účet, na který vám je studentská půjčka do 5000 vyplacena

Jak si o půjčku požádat?

O studentskou půjčku do 5000 si požádáte jednoduše z pohodlí domova. Stačí přejít na stránky poskytovatele této půjčky a vyplnit jednoduchý formulář, který obsahuje vaše osobní údaje. Pokud firma vyžaduje verifikační poplatek ve výši 1 kč, je ho potřeba po schválení půjčky nebo po vyplnění formuláře odeslat. Poté vám je půjčka vyplacena. Peníze si můžete nechat vyplatit na účet, poštovní poukázkou a nově také prostřednictvím terminálu sazky, na některých čerpacích stanicích či přes blesk peněženku. Peníze tak máte k dispozici dříve, než si stihnete vypít kávu.

Prodloužení půjčky

V případě, že nestihnete půjčku vrátit v dohodnutém termínu, můžete si požádat o její prodloužení. Musíte však zaplatit poplatek, což je většinou 10% z poskytnuté půjčky. Půjčku si můžete prodloužit až 3x. Poté je potřeba vrátit celou částku. V případě nesplácení vás čekají problémy v podobě pokut a sankcí.

Nepůjčujte si studentskou půjčku do 5000 v případě, že víte, že ji potřebujete na zaplacení jiného dluhu. Půjčujte si jen tolik, aby vám po vracení peněz nechyběly tyto peníze v rodinném rozpočtu. Půjčka pro studenty je mnoha společnostmi novým zákazníkům nabízena bezúročně, proto je vhodné tuto nabídku využít. Ušetříte stovky korun na poplatcích. Tato nabídka vás k ničemu nezavazuje, nemusíte si brát žádné další půjčky. Společnosti vám nepůjčí, pokud máte jednu aktivní půjčku, požádat o další můžete až po jejím zaplacení.