Snadno dostupná půjčka pro studenty vysokých škol

Využijte akční nabídky a půjčte si dnes zadarmo!

Nabízíme krátkodobé půjčky do 5000 Kč, které si vyřídíte pohodlně přes internet.

Jak všichni víme, studium na vysoké škole je finančně náročné. Nemáte-li štěstí na bohaté rodiče či sponzora a vysokou školu studujete, pak jistě tušíte, že se tento problém dotýká i vás. Nejčastějším řešením studentů je brigáda. V zahraničí je půjčka pro studenty vysokých škol zcela běžná, u nás ji nabízí jen několik bank a nebankovních společností.

Studentské půjčky lze pořídit ve výši několika tisíc. Záleží na typu půjčky. Sjednat lze půjčka pro studenty vysokých škol z pohodlí domova přes internet. Vyplnění online žádosti vám zabere pár minut a peníze obdržíte na účet za poměrně krátkou dobu. Schválení půjčky je zpravidla zcela zdarma.

Půjčka pro studenty vysokých škol

Nejen zaměstnanci nebo rodiče na mateřské, ale i studenti potřebují čas od času půjčit. Půjčka pro studenty vysokých škol může být vhodným řešením. Rozhodně však její výběr nepodceňujte a před sjednáním si velmi důkladně přečtěte obchodní podmínky. Půjčka pro studenty je zpravidla v menších částkách, nejčastěji do 10 000 Kč. Studenti si nejčastěji půjčují na drobnosti, nákup skript, na úhradu ubytování a nejrůznější nečekané výdaje. Využít ji může student starší 18 let. Potřebujete platný doklad totožnosti, číslo účtu, email, telefon a samozřejmě přístup na internet.

Studenti mohou získat půjčku za pár minut. Stačí si vybrat vhodnou půjčku, vyplnit žádost a vyčkat na schválení. Podmínkou je mít vlastní účet v kterékoliv české bance. Půjčka pro studenty vysokých škol není určena pro zahraniční studenty. Žadatel musí být občanem České republiky s trvalým bydlištěm v této zemi. Aby student půjčku získal, nemusí dokládat své příjmy, není nahlíženo do registru dlužníků a získat půjčku je tak velice snadné. Toto však nepodceňujte. Snadno dostupné půjčky mohou vést k nezodpovědnému zadlužování se a dluhy mohou postupně přerůst přes hlavu. Rozhodně se nevyplatí sáhnout po první nabídce, která se namane. Ve výsledku může jít o velmi předražený typ půjčky. Rozhodně je lepší vyzkoušet jiná řešení a půjčce sáhnout až v krajní nouzi. Mohou pomoci rodiče, prarodiče nebo si můžete přilepšit brigádami. Při sjednávání půjčky by vás měly zajímat tyto parametry:

  • výše půjčky
  • délka splácení
  • RPSN
  • úroky
  • výše splátky