Rychlá studentská půjčka pro všechny studenty

Využijte akční nabídky a půjčte si dnes zadarmo!

Nabízíme krátkodobé půjčky do 5000 Kč, které si vyřídíte pohodlně přes internet.

Nabídka půjček pro studenty je opravdu široká. Půjčit si mohou studenti středních i vysokých škol, kteří dosáhli plnoletosti. Půjčky pro studenty nabízí banky i nebankovní společnosti. Rychlá studentská půjčka poskytuje mnoho výhod a vyplatí se i studentům dálkového studia.

Výhodná rychlá studentská půjčka

Když vám dojdou peníze potřebné na studia, stravné, ubytování či studium v zahraničí, máte jen několik málo možností jak je získat:

  • brigáda
  • zaměstnání
  • půjčka od rodiny
  • půjčka od přátel
  • rychlá studentská půjčka od banky či nebankovní společnosti

V čem je půjčka výhodná?

Snadná a rychle dostupná, minimum požadovaných dokladů, nižší úrokové sazby oproti klasickým spotřebitelským úvěrům. Jestliže si chcete půjčit na studium, můžete půjčku splatit až po jeho ukončení.

Jak lehce může být studentský rozpočet narušen

O tom, jak snadno může být studentský rozpočet narušen natočila reportáž i studentská televize Univerzity Palackého.

Kdo může o půjčku požádat

Rychlá studentská půjčka je určena všem studujícím ve věku od 18 do 30 let. Některé půjčky jsou i pro studující do 55 let. Musí své studium však prokázat. Půjčit si můžete pokud máte platné doklady totožnosti, vlastní bankovní účet. U krátkodobých rychlých půjček navíc musíte mít funkční telefon a e-mail.

O půjčku si zažádáte z pohodlí domova online prostřednictvím formuláře na webových stránkách společnosti nebo pomocí sms zprávy. Informaci o schválení či zamítnutí půjčky se dozvíte do hodiny. Peníze získáte opravdu rychle bez dokládání příjmů. Tyto rychlé půjčky vyhledávají také začínající podnikatelé a ženy na mateřské dovolené. Studenti, kteří mají vlastní kartu ISIC si mohou půjčit bez poplatku.

S půjčkou si musíte vystačit na pouhý měsíc, poté ji musíte vrátit. Při troše štěstí si vyberete společnost, která první půjčku nabízí zdarma a to až do výše 7500 kč.

Nemusíte nikam jezdit pro podpis smlouvy. Moderní doba umožňuje podpis smlouvy potvrzením sms zprávou či unikátním kódem odeslaným v emailu.

Nestihnu vrátit peníze včas, co dělat?

Rychlá studentská půjčka má sice lhůtu na vrácení peněz maximálně 30 či 45 dní, ale po zaplacení poplatku si můžete tuto lhůtu prodloužit o další měsíc. Obvykle je toto prodloužení umožněno 3x. Poté musíte celý obnos splatit do koruny ve stanoveném termínu. V případě, že jste se dostali do finančních potíží, kontaktujte společnost u které půjčku máte a dohodněte si individuální splátky. Vyhnete se tak nemalým problémům.

Nepůjčujte si peníze v případě, že by jste se splacením půjčky dostali do dalších finančních problémů. Nemůžete si půjčit ani v případě, že máte již jednu aktivní a dosud nesplacenou rychlou studentskou půjčku. Nevýhodou této rychlé půjčky je vyšší RPSN. Společnosti jej u částek do 5000 kč nemusejí udávat a mnohdy se tak přehoupne i přes 800%. Jakkoliv se vám tato půjčka může zdát z hlediska rychlosti vyřízení výhodnou, z hlediska finančního to tak rozhodně není.