Rychlá půjčka pro studenty vám může vytáhnout trn z paty

Využijte akční nabídky a půjčte si dnes zadarmo!

Nabízíme krátkodobé půjčky do 5000 Kč, které si vyřídíte pohodlně přes internet.

Máte málo peněz na studia a tlačí vás čas? Pokud potřebujete peníze opravdu rychle, vybírejte z nabídek rychlých půjček pro studenty. Tyto půjčky jsou koncipovány tak, že je vyřídíte a získáte během pár minut. Mnoho společností, jež tyto půjčky poskytuje navíc mají automatizovaný proces schvalování půjčky a vy tak hned víte, zda vám půjčí.

Pro získání půjčky vám obvykle stačí tři jednoduché kroky:

  • vybrat si částku a dobu splacení
  • zaregistrovat se a potvrdit žádost o půjčku
  • počkat na schválení půjčky
  • Když chci peníze opravdu rychle

Pokud chcete peníze rychle, je ideální najít si takovou rychlou půjčku pro studenty, která mi umožní půjčit si během pár minut bez zbytečného nahrávání dokladů, ověřování účtů a podobných zajímavostí. Stačí počkat na zavolání operátora a půjčka je vaše. Musíte však mít vlastní běžný účet, na který vám jsou peníze převedeny. Nejlepší volba je, pokud máte účet u stejné banky jako vybraná společnost. Obvykle nabízejí několik možností, z které banky vám peníze odešlou.

Proč půjčka pro studenty?

Protože i studenti jsou jen lidé a občas ještě ve svízelné situaci, kdy jim kapesné od rodičů nestačí a příjmy mají bohužel jen krátkodobé či nepravidelné z nárazových brigád. Student potřebuje za něco jezdit, jíst, mít na pomůcky a bydlet, stejně jako ostatní dospělí lidé. Bohužel to někdy bez půjčky nejde a proto je rychlá půjčka pro studenty ideální volba.

Společnosti jsou si vědomy toho, že studenti mají minimální příjmy nebo naopak nemají žádné a proto nabízejí půjčky s výhodnějším úrokem nebo za některých podmínek dokonce i zdarma, bez jakéhokoliv navýšení. Splacení této půjčky je možné předčasně rovněž bez poplatků.

Co potřebuji pro získání půjčky

Půjčku si mohou vybrat všichni studenti starší 18 let. Půjčit si můžete až 10 000 kč v závislosti na vaší bonitě. Stačí mít jakýkoliv příjem. Pokud máte více brigád, uveďte všechny příjmy, zvýšíte tak možnost získat větší finanční obnos.Půjčka je bezúčelová a nemusíte tedy dokládat, za co jste peníze utratili. Stačí vyplnit jednoduchý formulář, ke kterému potřebujete číslo účtu, občanský průkaz a telefonní číslo.

Registrace a žádost o půjčku vám zaberou ani ne pět minut. Doba schválení a posouzení půjčky je individuální a záleží na společnosti, jak dlouho půjčky zpracovává a jaké požaduje další dokumenty. Registrovat se musí pouze noví klienti, pokud si berete půjčku opakovaně, stačí se přihlásit do svého účtu a vybrat si novou půjčku. Výhodou je, že ihned víte, kolik musíte vrátit a snadno tak půjčku přizpůsobíte svým finančním možnostem. Nemůže se vám tak stát, že po vracení půjčky vám peníze budou scházet ve vašem rozpočtu. Peníze můžete využít na nákupy, stravné, studium nebo prostě na dovolenou.