Půjčka pro studenty bez ručitele vhodná pro každého

Využijte akční nabídky a půjčte si dnes zadarmo!

Nabízíme krátkodobé půjčky do 5000 Kč, které si vyřídíte pohodlně přes internet.

Sjednat si půjčku, kde je vyžadován ručitel, není v dnešní době nic snadného. Důvod je prostý. Ne každý chce ručit za závazky druhé osoby, i přestože mít ručitele znamená dosáhnout na vyšší částky. Jste-li student a postačí vám menší částka, pak vám může pomoci půjčka pro studenty bez ručitele.

Jednoduše dostupná půjčka pro studenty bez ručitele

Je jen málo studentů, kteří se rozhodnou pro půjčku s ručitelem. Postačí-li jim menší suma, mohou využít online nebo sms půjčky, kde není ručitel nebo dokonce zástava nemovitého majetku vyžadována. Půjčka pro studenty bez ručitele má zpravidla tyto parametry:

  • půjčka pro žadatele starší 18 let
  • nutný minimální příjem
  • pouze pro české studenty
  • částky do 10 000 Kč
  • bezúčelová půjčka
  • krátká doba splatnosti

Půjčku pro studenty bez ručitele sjednáte online

Studenti si příliš v nabídce vybírat nemohou, nicméně půjčka pro studenty bez ručitele je téměř každá menší půjčka. Ručitel je zpravidla vyžadován u vyšších částek
O malou půjčku si může student zažádat online z jakéhokoliv zařízení s přístupem na internet. Aby půjčku získal, musí mít nějaký příjem. Podat žádost netrvá déle než pět minut. Její vyplacení je také velmi rychlé. Menší částky do 5 000 Kč jsou studentům poskytovány za velmi mírných podmínek. I tak je potřeba zvážit, zda půjčku skutečně potřebujete.

U půjčky bez ručitele však počítejte s tím, že za své závazky ručíte jen a jen vy. Proto je třeba s půjčkou řádně zacházet. Před jejím sjednáním si řádně pročtěte podmínky smlouvy, seznamte se s poplatky za prodloužení termínu splatnosti nebo pozdní úhradu půjčky. Menší půjčka neslouží k dlouhodobému překlenutí nedostatku peněz. Opakovaná půjčka vede do bludného kruhu půjček, ze kterého vystoupíte jen velmi těžko. Ručení je vždy určitým rizikem a půjčka bez ručitele je tak mnohem flexibilnější.

Půjčka pro studenty bez ručitele ještě dnes

Půjčka pro studenty bez ručitele lze sjednat ještě dnes. Peníze obdržíte za poměrně krátkou dobu pokud máte účet ve stejné bance jako poskytovatel půjčky. Ti zpravidla drží krok s klienty a disponují hned několika typy účtů najednou.