Když máte nečekané výdaje, pomůže půjčka pro studenty bez příjmu

Využijte akční nabídky a půjčte si dnes zadarmo!

Nabízíme krátkodobé půjčky do 5000 Kč, které si vyřídíte pohodlně přes internet.

Studenti, kteří jsou jednou z nejrizikovějších skupin, z hlediska příjmu, mohou i tak získat půjčku. Půjčka pro studenty bez příjmu je nenáročná na administrativu a proto ji můžete získat během pár hodin.

Čím je půjčka pro studenty bez příjmu výjimečná?

Studenti nemají příliš mnoho příležitostí, kde vzít peníze na živobytí. Jejich možností je nechat se živit rodiči, příležitostně si přivydělat. Pokud není možné ani jedno, musí se obrátit na společnosti poskytující půjčky nebo na banku. Půjčku pro studenty můžete získat i v bance a je jedno, zda studujete prezenčně, dálkově či na jazykové škole v zahraničí. Podmínkou je mít založený studentský účet. Jako první možnost můžete zvolit kontokorent, tedy přečerpání zůstatku na účtu. Stálí klienti banky nemusí dokládat příjmy, což uvítají především studenti. Noví klienti příjmy doloží a spolu s nimi i potvrzení o studiu, platný doklad totožnosti a cizinci potvrzení nebo povolení k pobytu v ČR. Půjčujete-li si v nebankovním sektoru, jako student nemusíte dokládat příjmy, není nahlíženo do registru dlužníků. Je to však vykoupeno vyšší úrokovou sazbou. Oproti nebankovní půjčce nabízí ta z banky ještě jednu výhodu: můžete si vybrat, zda chcete splácet hned nebo až po ukončení studií.

S půjčkou bez příjmu tedy:

  • ušetříte čas s půjčkou pro studenty
  • získáte individuální přístup ke klientovi
  • vyřešíte své finanční problémy

Co potřebuji doložit k žádosti o půjčku

Student, který si chce vzít produkt jako je půjčka pro studenty bez příjmu musí doložit platný doklad totožnosti, číslo účtu, telefonní číslo, své osobní údaje, platný pas nebo rodný list. Pokud si necháte půjčku donést až domů prostřednictvím obchodního zástupce, je potřeba doložit nájemní smlouvu nebo sipo či jiný doklad k ověření adresy. Požádat o půjčku může student od 18 let, s jakýmkoliv příjmem. Půjčku může použít na cokoliv. Často si díky výhodnosti studentských půjček vezmou půjčku prostřednictvím svých dětí rodiče, kteří ji použijí na něco jiného. Podmínky jsou obvykle výhodnější oproti klasické spotřebitelské půjčce.

Sloučení půjček

Půjčky pro studenty bez příjmu jsou snadno dostupné. I studentovi se může stát, že si napůjčuje od více bank, k tomu kreditní karty či kontokorent. Výsledkem jsou vysoké splátky a občas i neschopnost studenta splácet. Řešením je sloučení nebo chcete-li konsolidace půjček. Půjčky se sloučí do jediné a student hradí jen jednu splátku. Ušetří tím tisíce korun na poplatcích i na úrocích. Prodlouží se doba splácení a tím si sníží splátku. Můžete si také půjčit další peníze nad rámec konsolidace a využít je pro vlastní potřeby.