Praktická půjčka pro studenty středních škol

Využijte akční nabídky a půjčte si dnes zadarmo!

Nabízíme krátkodobé půjčky do 5000 Kč, které si vyřídíte pohodlně přes internet.

Neustále řešíte, jak si zaplatit školné nebo máte nečekané výdaje, které z brigády nezvládnete uhradit? Řešením je vhodná půjčka pro studenty středních škol. Vybrat si můžete v bance nebo nebankovním sektoru. Studentská půjčka zohledňuje ne příliš vysoký příjem, zpočátku může být bez poplatků.

Pro koho je půjčka pro studenty středních škol určena

Půjčka pro studenty středních škol je vhodná pro všechny studenty střední školy ve věku od 18 let. Podmínkou je mít alespoň minimální příjem. Stejně tak potřebujete platný doklad totožnosti a dle typu půjčky také potvrzení o studiu.

Nákup učebnic, internát, doprava i stravné nejsou zadarmo, zejména pokud studujete soukromou střední školu. Patříte-li mezi ty, kterým rodiče školu neplatí, abyste se naučili samostatnosti, pak vám jistě půjčka pro studenty středních škol přijde vhod. Ne každá půjčka je však výhodná. Pokud skutečně peníze potřebujete, pak je lepší volbou požádat nejprve o pomoc rodiče. Vyhněte se půjčkám od soukromých osob, které zavání nekalými úmysly.

Nabídka půjček pro studenty není příliš bohatá

V případě, že si nechcete půjčovat v bance, je variantou nebankovní půjčka pro studenty středních škol. Vybírat si můžete z kategorií dlouhodobých i krátkodobých půjček. Výhodou je, že nepotřebujete ručitele, často ani výpis z registru dlužníků.

Ne vždy je to správná volba. Firmy poskytující půjčky se snaží vydělat i na studentech. Pokud se pro některou z půjček rozhodnete, snažte se získat si o ní co nejvíce informací a referencí. Vyhněte se obloukem letákovým nabídkám typu rychlá a levná půjčka. Studentské půjčky lze využívat na cokoliv, účel využití není nijak sledován. Hlavním atributem nebankovních půjček je především jejich rychlost. Je však potřeba vyhledat si co nejvýhodnější nabídku a porovnávat. Rozhodnete-li se pro rychlou půjčku pro studenty, můžete využít první půjčku zdarma, která je určena pro nové zákazníky. Při vrácení peněz v řádném termínu ušetříte tisíce korun na poplatcích. Vždy však zvažte, zda je skutečně půjčka pro vás nezbytná. Berte ji až jako poslední možnost.