Online půjčka pro studenty je dostupná kdykoliv

Využijte akční nabídky a půjčte si dnes zadarmo!

Nabízíme krátkodobé půjčky do 5000 Kč, které si vyřídíte pohodlně přes internet.

Online půjčka pro studentyStudenti se často dostávají do finančních problémů díky výdajům na školu, ale také vinou nezodpovědnosti. Nebankovní instituce nabízejí snadná řešení jako je třeba online půjčka pro studenty. Její vyřízení vám zabere pár minut a peníze můžete mít do 24 hodin. Navíc nemusíte nikam jezdit a vše vyřídíte rychle a snadno online. Nechcete-li se zdržovat sháněním ručitelů, zástavy nebo složitého potvrzení o příjmu, jsou online půjčky skvělou volbou. O půjčku si můžete zažádat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Online půjčka pro studenty je snadno dostupná a rychlá

Stačí vyplnit jednoduchý formulář, požádat o půjčku, potvrdit sms zprávy nebo odeslat poplatek bance. Online půjčka pro studenty je krátkodobá půjčka ve chvíli, kdy potřebujete peníze hned. Půjčit si můžete do 10 000 se splatností až 45 dní. Tuto půjčku nevyhledávají jen studenti, ale také ženy na mateřské dovolené, pro její snadnou dostupnost. K vyřízení vám stačí pouze občanský průkaz, nemusíte dokládat příjem a není nahlíženo do registru dlužníků. Chcete-li půjčku online, musíte mít vlastní bankovní účet, funkční telefon a e-mail.

Neúčelová půjčka pro studenty

Online půjčky pro studenty jsou neúčelové. To znamená, že si můžete sami určit, na co půjčku použijete. S půjčkou můžete zalepit své výdaje spojené se školou, zaplatit pokutu, pořídit si nové vybavení nebo jednoduše udělat mejdan pro spolužáky. Důležité je půjčku vrátit včas. Vyhnete se tak pokutám za nesplacení. Pokud chcete půjčku prodloužit, jde to velmi jednoduše. Stačí se přihlásit do svého zákaznického účtu a požádat o prodloužení půjčky. Poté je potřeba uhradit poplatek za prodloužení.

Jak poznám, která půjčka je výhodná?

Chcete-li si vybrat z nepřeberného množství nabídek online půjček pro studenty, můžete použít online srovnávače. Pomocí online srovnání ihned víte, kde bude pro vás půjčka nejvýhodnější. Stačí do speciální kalkulačky zadat požadovanou výši půjčky, délku splácení, dále zda chcete online půjčku, půjčku z banky, s ručitelem, bez dokládání příjmů…

Za malou chvilku můžete porovnávat parametry jednotlivých půjček.

Porovnávat můžete podle:

  • celkové výše RPSN půjčky
  • doby splácení
  • rychlosti vyřízení
  • počtu dokladů, které musíte k vyřízení online půjček pro studenty doložit
  • nahlížení do registrů
  • výšky splátek

Každý student posuzuje výhodnost půjčky podle sebe a tak říct, která půjčka je opravdu nejvýhodnější přesně nelze. Nabídky v kalkulačce se můžou mírně lišit. Teprve s konkrétním zadáním údajů do online formuláře u dané půjčky vám dají přesnou nabídku.

Online porovnání je zdarma, nezávazné a rychlé. Vybíráte z ověřených společností a nemusíte mít strach, že by jste naletěli podvodníkům.