Nebankovní půjčka pro studenty nemusí být nevýhodná

Využijte akční nabídky a půjčte si dnes zadarmo!

Nabízíme krátkodobé půjčky do 5000 Kč, které si vyřídíte pohodlně přes internet.

Nebankovní půjčka pro studenty je forma úvěru pro studenty i širokou veřejnost poskytovaná finanční institucí, která není bankou, ale má povolení k půjčování peněz a poskytování úvěrů zaměstnancům, důchodcům i studentům. Na rozdíl od bank jsou tyto nebankovní půjčky s vysokým úrokem, ale zároveň s lepšími podmínkami, takže na ně dosáhne téměř každý, kdo má minimální příjmy nebo nechce kontrolovat registr dlužníků třetí osobou.

Jaké jsou výhody nebankovní půjčky pro studenty

Nebankovní půjčky jsou dostupné mnoha lidem a tedy i studentům. Půjčky určené přímo studentům, tedy nebankovní půjčky pro studenty mají velmi flexibilní podmínky pro jejich schválení a rychlost vyřízení. Poskytovatelé těchto půjček se snaží oslovit co nejširší klientelu a proto umí najít řešení na každý váš problém. Samozřejmostí je bezúčelovost těchto půjček. Použít ji tedy můžete na cokoliv.

Druhy nebankovních půjček

Nebankovní půjčky můžeme vyřídit nejrůznějším způsobem a s odlišnými podmínkami. Můžeme je rozdělit na několik skupin:

  • nebankovní půjčka pro studenty
  • půjčky do 24 hodin
  • online půjčky
  • sms půjčky
  • americké hypotéky
  • půjčky bez nahlížení do registrů
  • půjčky bez dokládání příjmů

Online nebankovní půjčka pro studenty bez dokládání příjmů

Nejoblíbenějším a nejvyhledávanějším řešením, když potřebuje student peníze je online nebankovní půjčka pro studenty, kterou vyřídíte z pohodlí domova či studentské koleje. Požádat o půjčku a vyplnit registrační formulář zabere dvě minuty a zvládne to každý. Stačí zadat údaje o výši půjčky, dobu splácení a osobní údaje, včetně čísla účtu, telefonního čísla a e-mailu. Po ověření těchto údajů a posouzení vaší bonity je půjčka vaše. Nemusíte nikam dojíždět pro pár tisíc. Vše je vyřízeno online a velmi rychle. Jestliže nemůžete doložit příjem nebo z nějakého důvodu nechcete, můžete si vzít půjčku bez doložení příjmu. V tom případě je potřeba mít pouze platný občanský průkaz.

Kdy vám půjčku vyplatí

Záleží na typu nebankovní půjčky, kterou jste si vybrali. SMS půjčky a rychlé půjčky před výplatou obdržíte do 15 minut až do 1 hodiny od odeslání žádosti. Půjčku bez nahlížení do registrů a dokládání příjmů získáte do 24 hodin. Jestliže chcete vyšší částku a máte čím ručit, můžete požádat o americkou hypotéku. Její vyřízení vám potrvá trochu déle. Půjčit si můžete až 70% z hodnoty nemovitosti. Rychlost převodu peněz je závislých především na tom, u jaké banky má účet student a u jaké společnost, která půjčku poskytla. V případě stejné banky trvá zaslání pár minut, u jiných bank je to v řádu několika hodin. Půjčku si může student také nechat zaslat složenkou na adresu bydliště nebo nově vyplatit pomocí terminálu Sazky.