Nebankovní půjčka pro studenty nemusí být nevýhodná

Využijte akční nabídky a půjčte si dnes zadarmo!

Nabízíme krátkodobé půjčky do 5000 Kč, které si vyřídíte pohodlně přes internet.

Nebankovní půjčka pro studenty je forma úvěru pro studenty i širokou veřejnost poskytovaná finanční institucí, která není bankou, ale má povolení k půjčování peněz a poskytování úvěrů zaměstnancům, důchodcům i studentům. Na rozdíl od bank jsou tyto nebankovní půjčky s vysokým úrokem, ale zároveň s lepšími podmínkami, takže na ně dosáhne téměř každý, kdo má minimální příjmy nebo nechce kontrolovat registr dlužníků třetí osobou.

Vlastnosti nebankovní půjčky pro studenty

Nebankovní půjčky jsou dostupné mnoha lidem a tedy i studentům. Půjčky určené přímo studentům, tedy nebankovní půjčky pro studenty mají velmi flexibilní podmínky pro jejich schválení a rychlost vyřízení. Poskytovatelé těchto půjček se snaží oslovit co nejširší klientelu a proto umí najít řešení na každý váš problém. Samozřejmostí je bezúčelovost těchto půjček. Použít ji tedy můžete na cokoliv.

Druhy nebankovních půjček

Nebankovní půjčky můžeme vyřídit nejrůznějším způsobem a s odlišnými podmínkami. Můžeme je rozdělit na několik skupin:

  • nebankovní půjčka pro studenty
  • půjčky do 24 hodin
  • online půjčky
  • sms půjčky
  • americké hypotéky
  • půjčky bez nahlížení do registrů
  • půjčky bez dokládání příjmů

Online nebankovní půjčka pro studenty bez dokládání příjmů

Nejoblíbenějším a nejvyhledávanějším řešením, když potřebuje student peníze je online nebankovní půjčka pro studenty, kterou vyřídíte z pohodlí domova či studentské koleje. Požádat o půjčku a vyplnit registrační formulář zabere dvě minuty a zvládne to každý. Stačí zadat údaje o výši půjčky, dobu splácení a osobní údaje, včetně čísla účtu, telefonního čísla a e-mailu. Po ověření těchto údajů a posouzení vaší bonity je půjčka vaše. Nemusíte nikam dojíždět pro pár tisíc. Vše je vyřízeno online a velmi rychle. Jestliže nemůžete doložit příjem nebo z nějakého důvodu nechcete, můžete si vzít půjčku bez doložení příjmu. V tom případě je potřeba mít pouze platný občanský průkaz.

Kdy vám půjčku vyplatí

Záleží na typu nebankovní půjčky, kterou jste si vybrali. SMS půjčky a rychlé půjčky před výplatou obdržíte do 15 minut až do 1 hodiny od odeslání žádosti. Půjčku bez nahlížení do registrů a dokládání příjmů získáte do 24 hodin. Jestliže chcete vyšší částku a máte čím ručit, můžete požádat o americkou hypotéku. Její vyřízení vám potrvá trochu déle. Půjčit si můžete až 70% z hodnoty nemovitosti. Rychlost převodu peněz je závislých především na tom, u jaké banky má účet student a u jaké společnost, která půjčku poskytla. V případě stejné banky trvá zaslání pár minut, u jiných bank je to v řádu několika hodin. Půjčku si může student také nechat zaslat složenkou na adresu bydliště nebo nově vyplatit pomocí terminálu Sazky.