Na co se hodí půjčka pro studenty bez příjmu?

Využijte akční nabídky a půjčte si dnes zadarmo!

Nabízíme krátkodobé půjčky do 5000 Kč, které si vyřídíte pohodlně přes internet.

Mezi studenty je poměrně populární řešení půjčka pro studenty bez příjmu. Pokud nepostačují peníze od rodičů, z brigády nebo se výplata opozdí, mohou si i studenti půjčit. Tato půjčka je vhodná na nákup počítače, učebnic, úhrady ubytování, atd. Je určena pro studenty středních i vysokých škol, kteří jsou starší 18 let.

Jak se sjednává půjčka pro studenty bez příjmu

O studentskou půjčku si může student zažádat online. Aby půjčku získal, je nezbytné, aby měl alespoň minimální příjem. Studentská půjčka pro studenty bez přijmu není poskytována těm, kdo nemají alespoň přivýdělek ke studiu. Peníze lze využít na výdaje spojené se školou. Vybrat si přitom lze jak dlouhodobé, tak krátkodobé půjčky. Pokud vám stačí jen menší hotovost do 5 000 Kč, pak lze využít rychlá půjčka. Pro nové klienty můžete najít často nabídky první půjčky zdarma.

Peníze vrátíte z další výplaty, případně je možné si termín prodloužit o pár dní, ale pozor v případě první půjčky zdarma znamená prodloužení půjčky, že vám budou naúčtovány poplatky. Půjčky jsou bezpečné, pokud s nimi umíte správně zacházet. Půjčujte si však pouze takovou částku, kterou můžete stoprocentně splatit. Sjednat půjčku si zvládne každý, je to velmi jednoduché, navíc vám odpadá docházení na pobočku a s tím spojená administrativa. Peníze jsou odeslány během pár minut, pokud si o ni požádáte v pracovní době. Nejrychleji funguje převod ve stejné bance i podle toho si můžete vybrat produkt. Pokud potřebujete peníze opravdu rychle, vyberete si společnost, která používá stejnou banku jako vy. Většinou se poskytovatelé těchto půjček snaží vyjít vstříc svým zákazníkům a mají účet ve více bankách.

S půjčkou zacházejte opatrně

I malá půjčka pro studenty bez příjmu je pořád půjčku a je potřeba se k ní takto postavit. Rozhodně si nepůjčujte když víte, že půjčku nezvládnete splatit nebo ji nepotřebujete na nic důležitého.
Studentská půjčka se nijak neliší od běžné půjčky pro zaměstnané. Výjimkou je výhodnost půjček ve výši 1 000 a 1 500 Kč, které si student může u některých společností zapůjčit bez poplatku za půjčení. Peníze se nejčastěji vyplácejí na bankovní účet, poštovní poukázkou případně novými metodami na terminálech sázkové společnosti. Stejně tak si sami zvolíte jakou částku chcete půjčit a na jak dlouhé období. Splatnost je nastavena zpravidla na 14, 28 nebo 31 dnů.