Které půjčky jsou vhodné pro studenty?

Využijte akční nabídky a půjčte si dnes zadarmo!

Nabízíme krátkodobé půjčky do 5000 Kč, které si vyřídíte pohodlně přes internet.

Studenti také potřebují čas od času půjčit hotovost, pokud možno rychle. Půjčka pro studenty je v nabídce jen několika nebankovních společností. Lze si půjčit peníze bez potvrzení o příjmu i o studiu. Nebankovní půjčka pro studenty také nevyžaduje ručitele, spolužadatele nebo zástavu. Sjednat si ji student může online i pomocí sms zprávy.

Půjčka 10000 Kč na účet pro studenty

I studentům lze nabídnout výhodné půjčky a půjčka 10000 Kč na účet mezi ně zcela jistě patří. Mohou mít pouze příjem z brigády a přesto si mohou půjčit potřebnou sumu. Studenti mají v oblibě první půjčku zdarma, která je bez úroků a umožní ušetřit i tisíce korun na poplatcích.
studentskapujcka.net
Student, který má příjem z brigád, je starší 18 let a zaujala ho půjčka 10000 Kč na účet, si ji může okamžitě sjednat odesláním jednoduchého formuláře. Vyřízení půjčky je rychlé, nevyžaduje žádné složité posuzování žadatele. Studenti zpravidla nefigurují v registrech dlužníků, tudíž pro ně není nemožné půjčku získat. Půjčka má stejné podmínky jako pro zaměstnané, ale často je s výhodnějším úrokem a přihlíží se k věku žadatele. Rychlá půjčka pomůže studentům s úhradou nečekaných výdajů, nájemného, školného nebo ji mohou využít na nákup vybavení do školy či nového počítače. Půjčku je potřeba vrátit v nejbližším možném termínu, do třiceti dnů ode dne vyplacení.

Máte příjem z brigády? Nezapomeňte na sociální pojištění

Všichni, kdo mají příjem z brigády nebo jsou v trvalém pracovním poměru, se musí přihlásit k platbě zdravotního pojištění, dani z příjmu a také musí mít vyřešeno sociální pojištění, ať už pracují v ČR nebo v zahraničí. Vzhledem k tomu, že za studenty platí v době jejich studií sociální pojištění stát, je vhodné si vše ošetřit ještě před nástupem na brigádu a zjistit si konkrétní podmínky.