Časté otázky

 • Jiné společnosti vyžadují peníze za dokončení registrace, požadujete je také?
  Ne, nepožadujeme. S našimi klienty jednáme férově. Důrazně varujeme před společnostmi, které požadují poplatky předem!
 • Vyžadujete také poslání 1,- Kč na bankovní účet?
  Žádné poplatky předem a to ani jednu korunu!
 • Kolik stojí volání na Vaši infolinku? Máte drahá čísla začínající devítkou?
  Žádná drahá čísla 900… apod. nepoužíváme! Volání na naší infolinku je zpoplatněno standardní běžnou sazbou jako volání na pevnou linku, dle vašeho tarifu. Naše telefonní číslo je 211 221 421 (pevná linka)
 • Jak velkou částku si můžu půjčit napoprvé a jak mi bude vyplacena?
  Napoprvé vám půjčíme nejvýše 3000 Kč (1000 Kč, 1500 Kč, 2000, 2500 nebo 3000 Kč). Peníze vždy zasíláme zrychleným převodem na váš bankovní účet, k dispozici je tak budete mít téměř okamžitě!
 • Jak velkou částku si můžu půjčit napodruhé a jak mi bude vyplacena?
  Napodruhé vám půjčíme nejvýše 4000 Kč (1000 Kč, 1500 Kč, 2000 Kč, 2500 Kč 3000 Kč, 3500 Kč nebo 4000 Kč) a při schválení žádosti do 12:00 hodin ji ještě tentýž den budete mít na bankovním účtu.
 • Odeslal jsem svoji první žádost o půjčku, kdy tedy obdržím peníze na bankovní účet?
  Peníze vám odesíláme ihned po té, co od Vás obdržíme podepsané dokumenty, které naleznete v příloze e-mailu s informací schválení vaší půjčky. Ještě tentýž den, kdy od Vás smlouvy obdržíme, se objeví peníze na Vašem bankovním účtu kolem 12. – 15. hodiny.
 • Je opravdu první půjčka zcela zdarma? Není v tom nějaký chyták?
  Žádný chyták v tom skutečně není. Chceme více klientům představit naši rychlou půjčku a to i těm, kteří dosud váhali. Nový klient si tedy může naprosto zdarma vyzkoušet naši půjčku. Chceme se stát Vaším spolehlivým partnerem, který dokáže rychle pomoci např. před výplatou.
 • První půjčka byla opravdu zdarma, děkuji. Musím si opět půjčit?
  Ne, v žádném případě si od nás nemusíte půjčovat. Samozřejmě záleží pouze a jen na Vás, zda si opět půjčíte, či nikoliv. Jsme však vždy připraveni Vám kdykoli půjčit a doručit peníze na Váš bankovní účet ještě rychleji, než tomu bylo u první půjčky.
 • Na stránkách uvádíte „splacení včas se vyplatí“, co to tedy přesně znamená?
  Vážíme si našich stálých a poctivých zákazníků. Každý, kdo svoji půjčku splatí řádně a včas, dostane na případnou další půjčku týden splatnosti navíc zdarma. Např. u půjčky se splatností 21 dní dostáváte dalších +7 dní zdarma. Můžete tak získat půjčku až na 28 dní za cenu 21 dní.