Z finanční tísně vás dostane bezúročná půjčka pro studenty

Využijte akční nabídky a půjčte si dnes zadarmo!

Nabízíme krátkodobé půjčky do 5000 Kč, které si vyřídíte pohodlně přes internet.

Máte náhle nečekané výdaje v podobě placení školného nebo si potřebujete pořídit nový notebook do školy? Nebankovní sektor nabízí rychlé půjčky, které vám pomohou zalepit díru v rozpočtu právě v těchto situacích. Bezúročná půjčka pro studenty je určená novým zákazníkům. Půjčit si můžete až 7500 tisíce korun. Podmínkou je peníze vrátit v řádném termínu a vaše půjčka bude bez úroku. Vrátíte jen to, co jste si půjčili. Tuto nabídku poskytují společnosti, aby nalákaly nové zákazníky. Tato akční nabídka vás však k ničemu nezavazuje. Můžete jejich služeb využít pouze jednou.

Kde o bezúročnou půjčku mohu požádat?

Kdekoliv na internetu. Firem nabízejících bezúročnou půjčku pro studenty je hned několik. Je určená pro ty, kdo si o půjčku žádají poprvé. Stačí si vybrat společnost, vyplnit požadovaný registrační formulář.

K půjčce musíte doložit následující:

  • platný občanský průkaz
  • vlastní účet
  • platné telefonní číslo – často je u bezúročné půjčky pro studenty ověřováno

Dále musíte splnit několik podmínek:

  • věk nad 18 let
  • nesmíte mít jinou aktivní půjčku u dané společnosti
  • nemusíte dokládat příjmy, ale nějaký alespoň minimální by jste měli mít
  • nesmíte mít exekuci

Bezúročná půjčka nejen pro studenty

Tyto rychlé bezúročné půjčky nejsou určeny jen studentům. Často je kvůli jejich nenáročné administrativě a snadné dostupnosti využívají třeba začínající podnikatelé, kteří nemají šanci uspět se žádostí o půjčku v bance. Dalšími častými klienty jsou ženy na mateřské nebo osoby ve zkušební lhůtě. Získat tuto půjčku je velmi jednoduché. Doba splatnosti je až čtyři týdny, případně si můžete půjčku prodloužit o další čtyři týdny až třikrát. Bezúročná půjčka pro studenty je bezúčelová. Použít ji můžete nejen na úhradu nákladů spojených se studiem, ale také na zaplacení složenek, nečekanou opravu spotřebiče v domácnosti nebo na dovolenou. Za co jste peníze utratili nemusíte nikomu dokládat.

Velmi výhodná půjčka

Bezúročná půjčka pro studenty je díky absenci veškerých poplatků a úrokové sazby velmi výhodná. Další její výhody jsou online vyřízení a rychlé vyplacení. Půjčku máte na účtě do 15 minut. Jen je potřeba vyplnit formulář, nahrát kopii svého OP a uhradit verifikační poplatek ve výši 1 kč. Pokud máte účet u stejné banky, peníze v mžiku obdržíte na svůj účet. Nedokládáte zde své příjmy a není nahlíženo do registrů. Peníze tak může získat opravdu každý. Podmínkou pro bezúročnou půjčku je, že nesmíte být zaregistrovaní u dané společnosti z dřívější doby. Pokud nevíte, které společnosti bezúročné půjčky pro studenty nabízí, můžete použít srovnávače půjček na internetu.